Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Benátky z Prahy za 850 Kč na letiště Marco Polo

Benátky Itálie Venice Gondola

Červnový víkend v Benátkách za 850 nebo ještě levněji..

V pátek 23. června odlétáme se společností Volotea do Benátek a to přímo z Prahy. Přistaneme v Benátkách na letišti Marco Polo. Pojďme si něco říct o tomto letišti…Benátky mají dvě letiště – Marco Polo, které je na předměstí Benátek – v Mestre a druhé v nedalekém Trevisu. Naše cílové letiště má kód VCE a je vzdálené zhruba 20 minut jízdy od centra Benátek. Jak se dostat do centra měst? Máte na výběr mezi autobusem a lodí. Autobus můžete využít běžnou MHD s označením Aerobus nebo využít soukromé dopravce. Obojí vás vyjde cenově stejně a také konečná zastávka je stejná – a to na benátském náměstí Piazzale Roma.

Jediný rozdíl je, že MHD zastavuje častěji než soukromé spoje. Cesta trvá zhruba již zmíněných 20 minut. Autobusová doprava je samozřejmě levnější než lodní, ale i o té vás chci poinformovat.U lodní dopravy máte také dvě možnosti – vodní taxi (motoscafo) s cenou kolem 180 €. Využít můžete i lidovější dopravu vodním autobusem – vaporettem. Cena jednosměrné jízdenky je kolem 15 €.

Počasí v Benátkách v době vašeho pobytu je vynikající – denní teploty se pohybují kolem 25°C a noční kolem 17°C. Tudíž ideální počasí pro poznávání města a načerpání energie ze sluníčka, které má v těchto končinách úplně jinou sílu než známe z našeho kraje. Jistě jste slyšeli o proslulých italských festivalech a slavnostech, které se konají během celého roku.

Hlavní festivalová sezóna začíná však v létě, kdy můžete navštívit hlavně hudební a divadelní akce. Štěstí budete mít letos na akci Bienále v Benátkách – je největší výstavou současného umění na světě. Výstava se koná každý lichý rok od června do září, tedy letos ho můžete navštívit . Další zajímavá akce ve vašem termínu je Festa di San Giovanni v Turíně – koná se na počest sv. Jana vždy koncem června a začátkem července. Naplánujte si, které akce chcete vidět, a s pár lehkými hadříky vyražte do Benátek…Návrat je 25.června na letitě v Praze. Cena obou letenek je 850 korun a kdo chce ještě slevu 10 €, navštivte web:  https://freeletenky.cz/ziskejte-slevu-na-letenku/

Krásné letní dny v Benátkách přeje Evča, freeletenky.

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.