Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Budapešť Dubaj za 4 100 Kč

Dubaj v noci

Zaleťte si z Budapešti do Dubaje za 4 100 Kč.

Z Dubaje vám půjde hlava kolem. Nahlédněte do multi kulti města, kde slova jako mrakodrap, obchodní centrum nebo trh s kořením nabývají úplně jiných rozměrů. Garantujeme, že po návratu domů vám bude vše připadat strašně malé. Pokud už se nemůžete dočkat sněhu, můžete zahájit lyžařskou sezónu na kryté sjezdovce a odměnit se pak nákupy na trzích ve staré Dubaji nebo v jednom z mnoha obchodních center.

Letenky do Dubaje

Okouzlující Dubaj Spojené arabské emiráty

 

Např. v Dubai Mall najdete na jednom místě obří akvárium, kluziště o rozměru hokejové plochy nebo vstup do nejvyšší budovy světa – Burj Khalifa. Vchod totiž najdete hned vedle prodejny Louis Vuitton. Neopakovatelný výhled na město víc a víc se rozpínající do pouště i do moře se vám vryje do paměti. Pokud chcete zahájit nový rok v plavkách, určitě si je s sebou vemte, protože Perský záliv je teplý prakticky celý rok a pláží je požehnaně.

Letenky Budapešť Dubaj za skvělou cenu

Letenky objednávejte zde

 

K večeru pak vstřebejte zážitky u šampaňského s výhledem na zpívající fontány takových rozměrů, že si řeknete: „Kam se hrabe Křižík!“ Stačí jen v Dubai Mall najít knihkupectví ve vyšším patře a projít až na jeho balkonek, který ukrývá několik stolků s báječným výhledem, kde se na vás nebude nikdo mačkat. Z Budapešti do Dubaje můžete vyrazit okouknout nejen jachty kotvící v Dubai Marina už za 4 100 Kč. 31. ledna ve 12:35 odletíte a 2. února jste zpět v Budapešti.

Poznejte nečekané a buďte free! Ája z Freeletenky.cz

Pája freeletenky.cz
Stále v oblacích s levnou letenkou v kapse, připraven poznávat svět. Pohodář. Baví mě život a čistá příroda. Pište mi kam chcete letět, najdu levnou možnost a poletím taky. Pája freeletenky
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.