Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Doncaster z Košic za parádních 870 korun tam i zpět

doolená Sheffield

Skvělý tip na vánoční dárek  – Doncaster z Košic.

Potěšte svoje blízké letenkou do britského Doncasteru v termínu 31.1.2017-4.2.2017 a to za cenu 870 korun za letenku tam i zpět. Odlet je z Košic a hned tu máme tip, kam  vyrazit a naladit se tak na notu užívání si zážitků a dovolené. Bobová dráha Košice – Kavečany bude super zábava – jde o první atrakci tohoto druhu na Slovensku a potěší vás svoji délkou 800 metrů přičemž maximální rychlost dosahuje 50 až 60 km/hod. Překvapí vás 9 extrémních zatáček, 3 terénní zlomy a dokonce 3 tunely.  A teď k samotnému odletu – ten proběhne večer po 19. hodině a po necelých 2 hodinách letu přistanete v britském Doncasteru/Sheffieldu. Hned vedle Doncasteru můžete navštívit velmi neobvyklý ZOO park – Yorkshire Wildlife Park – jde o přírodní park s přehlídkou divokých šelem i jiných obyvatel divočiny jako např. afričtí lvi, lemuři, zebry, žirafy, antilopy, tygři, lední medvědi a mnoho dalších.

Letiště Košice levné letenky

letenky levně

Samotný Doncaster disponuje spoustou zajímavých míst a památek. Stačí si jen vybrat. Překvapte své nejbližší skvělým výletem do Británie a užijte si krásných zážitků.  Evča, freeletenky

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.