Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Jarní Neapol z Katowic za pouhých 550 – obě letenky

Neapol - dovolená

Krásy jarní Neapole jen za 550 korun, čtěte dál…

V pondělí 27.2.2017 odlétáme v dopoledních hodinách z letiště v Katovicích do slunné Neapole. Doba letu je cca 2 hodiny a po přistání se před vámi otevře krásná země, která na vás již v tomto období teple dýchne. Na přelomu února a března je tu teplota kolem 16 °C a téměř stále jasno.

Za vyzkoušení a ochutnání určitě stojí místní espreso a také pizza.

U Královského paláce se nachází kavárna Gambrinus, která je proslavena tím, že pohostila nejednoho prezidenta. Káva tu však vyjde cenově tak, jako kdekoliv jinde – kolem 80 centů. Běžný postup je tu takový, že u vchodu do kavárny sedí pokladní, které zaplatíte a poté účtenku ukážete na baru a objednávku vám připraví.

První pizza, tak jak ji známe dnes, byla vyrobena v roce 1889. Ingredience – rajčata, mozarella a bazalka symbolizují italskou vlajku. Tento základní druh pizzy koupíte na každém rohu a velice levně.

Největším zážitkem v Neapoli je dle mého ATMOSFÉRA…ulice plné života, plné temperamentních a hrdých obyvatel, kteří si umějí užívat života. Asi tak bych shrnula Neapol. Na každého může působit jinak, proto neváhejte, sbalte pár svršků a hurá na letiště.

Let zpět je 3.3.2017 v odpoledních hodinách opět na letiště v Katovicích. Cena za obě letenky je 550 Kč pro členy Wizz Air klubu.

Krásné jarní dny v Neapoli přeje Evča, freetenky

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.