Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Kyjev z Bratislavy pouze 1026 Kč za obě letenky

Ukrajina Kyjev - památky

Kyjev – pro milovníky zimních sportů či městských památek ideál…

V termínech 21.1.-24.1., 7.2.-11.2., 4.2.-7.2. nebo 11.2.-14.2.2017 vám nabízíme za velice výhodnou cenu 1026 Kč let se společností Wizz Air z Bratislavy do Kyjeva a zpět.  Město Kyjev jako metropole Ukrajiny leží na řece Dněpr a pro svoji starobylost bývá nazýván jako „matka ruských měst“. Velice lákavé jsou zimní sporty na Ukrajině, pro které jsou tu perfektní podmínky.

Letenky objednávejte zde

 

Ideál pro lyžování, snowboarding, freeride ve volném terénu či túry na sněžnicích. Na zahřátí po zimních sportech můžete použít místní klenot – vodku, která se v hospodách a barech pije na stakany, což je objem asi jedné deci. Vodka se tu zapíjí džusem, ale nemíchá se dohromady. Na veřejnosti se ovšem pít alkohol nesmí, na to pozor. Po užití si sněhu na horách také můžete využít nespočet možností s návštěvou různých památek v Kyjevě. Mezi hlavní pro příklad uvádím: Náměstí nezávislosti, kde se pořádají různé koncerty, festivaly a akce oslavné různé svátky a podobně.

Kyjev za tisíc korun obě letenky

WIZZ air club výhody

Dalším zajímavým místem je Chrám sv. Ondřeje, Kyjevská opera nebo socha Lenina.   Na Ukrajině si  přijde na své každý cestovatel, ať už si vyberete aktivní dovolenou v horách, nebo turistiku po městě, nebudete jistě zklamaní

Evča, freeletenky

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.