Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Barcelona z Vratislavi 845 Kč obě letenky

Vánoce v Barceloně

Nejkrásnější svátky v Barceloně. Za 845 Kč letenky tam i zpět, zkuste tak trochu jiné Vánoce

V termínu 18.12.2016 – 11.1.2017 využijte let z polského letiště Wroclaw do Barcelony a zpět a to za cenu 845 korun za obě letenky. Let trvá dvě a půl hodiny a po přistání se vám otevře Barcelona v tuto dobu s příjemnými teplotami kolem 15 °C, což je na procházky městem, či vánoční nákupy ideální. Obzvláště kouzelná je večerní procházka městem, kdy tato španělská metropole patří k nejkrásněji vyzdobeným městům Evropy.

Středověké jádro Barcelony poskytuje jedinečnou atmosféru, celé rodiny vychází do ulic, aby ji nasály a prohlédly si obrovský betlém na Placa Sant Jaume a pochutnaly si na voňavých pečených kaštanech, které se opékají na roštech přímo na ulici. Obvykle se tu dárky dávají až na Tři krále, neplatí to však vždy a všude.

Španělsko Barcelona levně letedlem

Levné letenky do Barcelony

Letenky objednávejte zde

 

Silvestr zde odstartuje běh Bursa dels Nassos, ne zcela vážně míněný půlmaraton. Pokud chcete večeři na Silvestra trávit v restauraci, je nutné si zařídit rezervaci, aby na vás místo u stolu a speciální sváteční menu zbylo  Raritou je tu „nutnost“ mít na půlnoc červené spodní prádlo a to proto, aby jste měli šťastný a úspěšný příští rok. Poté vyrazte do ulic, kde zažijete tu pravou slavící atmošku  Zároveň od 27. prosince začínají velké výprodeje, takže si můžete udělat radost při nákupech.

Jedinečnou dovču přeje Evča, freeletenky

PS: Ještě varianta letenek na takovou malou otočku, na pouhé 3 dny.

Cestujte levně do Španělska Barcelona

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.