Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Malorka z Berlína za 30€ za obě letenky

Pohled na zátoku na Mallorca

Vyrazte poznat Mallorcu, z Berlína jen 30 € za obě letenky.

Nastupte do letadla v pátek 20.1.2017 ve večerních hodinách na berlínském letišti a po necelých 3 hodinách letu přistanete na krásné, jedinečné Mallorce. Po příletu rovnou můžete poznat noční život, protože v den příletu probíhají oslavy Svátku svatého Šebestiána – patrona Palmy de Mallorcy. To je jeden z největších festivalů v hlavním městě. Součástí oslav jsou koncerty, hořící hranice a ohňostroje.

Berlín Mallorka levná letenka

 

Letenky objednáte zde

 

Při procházkách po ostrově narazíte nejčastěji na olivovníky, mandloně, pinie či pomerančovníky. Kdo má raději rušnější akci, navštívit můžete delfinárium, které je jedno z největších v Evropě a kromě delfínů tu můžete vidět také lachtany a papoušky. Podívat se můžete také do 2. největšího akvária v Evropě, kde je 8 000 druhů živočichů.

Doporučujeme také zažít pravý španělský večer – ES FOGUERO, kde uvidíte vystoupení profesionálních tanečníků, kouzelník či hadích žen. Pokud budete mít štěstí na termín, můžete se vydat i na fotbalový zápas klubu Real Mallorca. RCD Mallorca je klub hrající 1. Španělskou fotbalovou ligu.  V tomto období si užijete nepřecpaných prostor v muzeu, galerii či jiných památkách. Objevujte tedy Mallorcu v termínu 20.1.2017-30.1.2017 za cenu 800 korun za obě letenky.   Evča, freeletenky

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.