Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Levné letenky do Izraele 1 368 Kč tam a zpět

Cestování Izrael

Začněte rok 2017 v Izraeli za necelých 1 368 Kč.  Vychutnejte si druhé největší izraelské město Tel Aviv v počasí, které vybízí k poznávání místních krás.

Jarní pahorek, jak zní překlad názvu města, nabízí pláže, kavárny, obchodně-zábavní centra i památky. Část zvaná Bílé město byla dokonce v roce 2003 zapsána do seznamu UNESCO pro největší soubor modernistických budov na světě. Projděte se mnoha parky, které městu propůjčují nezaměnitelný půvab (např. Jarkon, Gan Meir nebo Dubnow) nebo se kochejte bohatou historií v mnoha místních muzeích.

Irzael z Prahy levně

Letenky objednáte zde

 

V muzeu Erec Jisra’el najdete archeologické a historické exponáty z dějin Izraele, muzeum Bejt ha-Tfucot zase láká na židovskou diasporu, případně vás uchvátí Telavivské muzeum umění.  Kulturní nabídka je tu také pestrá, protože zde sídlí 18 hlavních izraelských hereckých scén, moderní taneční soubor Batsheva Dance Company či Izraelský balet.

Nejlevnější letenky wizzair

Tuhle pestrou paletu můžete prozkoumávat celé 3 dny, protože z Prahy odletíte 27. ledna a vrátíte se 30. ledna. S Wizz Discount Clubem to máte za 1 368 Kč, pokud členem nejste, připlatíte se na pouhých 1 816 Kč. Za ty zážitky to rozhodně stojí! Tak vzhůru za poznáním izraelské kultury a buďte free!  Aya Freeletenky.cz

Pája freeletenky.cz
Stále v oblacích s levnou letenkou v kapse, připraven poznávat svět. Pohodář. Baví mě život a čistá příroda. Pište mi kam chcete letět, najdu levnou možnost a poletím taky. Pája freeletenky
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.