Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Z Katowic do Paříže a zpět letecky za 511 Kč

Eiffelova vě6 v Paříži

Za pětikilo na 5 dní do Paříže z Katowic a zpět

Udělejte si výlet kousek za hranice a chyťte letadlo do Paříže na letiště Beauvais. Čeká vás 5 kouzelných dní v Paříži, které můžete odstartovat 25. 1. s Wizz Discount Clubem jen za 511 Kč, bez členství si připlatíte na 888 Kč. Čeká na vás zimní velkoměsto, které překypuje životem bez ohledu na sezonu.

Francie Paříž

Kulturní vyžití, památky téměř prosté turistů a senzační kuchyně s nezaměnitelným šarmem. Vyšplhejte se přes Montmartre až k majestátnímu Sacre Coeur a rozhlédněte se po městě lásky. Okořeňte svůj zážitek návštěvou kabaretu Moulin Rouge či uctěním památky umělců na hřbitově slavných – Pére Lachaise.

Letenky objednáte zde

 

Nejlevnější letenky Paříž

Pokud by vám výhled od Sacre Coeur nestačil, vystoupejte na vrchol Eiffelovky. Pak teprve řádně oceníte půdorys, na kterém je centrum Paříže postaveno, protože ji budete mít opravdu jako na dlani. Na Louvre si vyhraďte celý den, protože nabízí vše pro každého, od starověku až po novodobé umění.

Památky v Paříži Louvre

A nelekněte se, Mona Lisa je za plexisklem a často v obležení hory asijských turistů.:) Ale nevzdávejte to a počkejte si! Třeba odhalíte tajemství jejího úsměvu. Až vám vyhládne, dojděte po čuchu do některé z místních bageterií. Neprohloupíte! Pokud uvažujete nad romantickou večeří, ochutnejte excelentní mořské plody v restauraci Boutary. Pro větší low budget zážitek je tu Midi 12, kde za rozumnou cenu dostanete jak čistě francouzskou, tak i evropskou kuchyni. S plným žaludkem nezapomeňte navštívit Versailles, sídlo králů.

Paris Disney park

Sice v zimě neuvidíte fontány v provozu, ale já je neviděla fungovat ani v létě a i tak je zámek majestátní a zahrady překrásné. Pokud se rádi bavíte, navštivte blízký Disneyland, který vám poskytne dostatek zábavy na celý den. Doporučuju Space Mountain.;) Tak au revoir a buďte free! Aya freeletenky.cz

Pája freeletenky.cz
Stále v oblacích s levnou letenkou v kapse, připraven poznávat svět. Pohodář. Baví mě život a čistá příroda. Pište mi kam chcete letět, najdu levnou možnost a poletím taky. Pája freeletenky
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.