Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Letíme na Kypr za pětistovku.

Kypr pláž

Parádní Vánoce a Silvestr na Kypru, obě letenky za pětistovku

Kypr je klasickou destinací nabízející únik z české zimy, která není nijak výrazná sněhovými srážkami, spíše břečkou a vlezlým počasím. Nastupte do letadla společnosti WizzAir již tuto neděli 11.12.2016 v Katowicích a po přibližně 4 hodinách letu jste na místě – v Larnace na Kypru.   Teploty v tomto období nejsou zcela na koupání (i když pro otužilce by jistě příležitost byla ) nicméně teplotní průměr kolem 18 °C je velice příjemná změna od našich současných teplot kolem nuly. Vše je v současnosti na Kypru klidnější a pohodlnější než v létě. Ideální doba pro cyklistiku, pěší túry a poznávání památek. Oblíbeným programem tu také bývají wellness aktivity a nesmíme zapomenout na lákadlo zimního období a to jsou výhodné nákupy v tradiční předvánoční atmosféře.

Letenky z Katowic na Kypr

Wizz Air letenky Kypr

Letenky objednáte zde

 

Vánoce tu nepatří k největším svátkům a slaví se až po Novém roce, ale celý prosinec je věnován vánočním programům jako po celé Evropě. Návštěvníci si mohou užít například vánoční pantomimu, koledy, vánoční průvod s maskami, či divadelní představení s vánoční tématikou.  A silvestrovské oslavy? V Larnace primátor rozkrojí tradiční vánoční koláč a slaví se a všichni se hromadně baví. Nechybí ani ohňostroje a alkohol místní výroby   Návrat je 15.1.2017, takže měsíc krásných slunečných dní je před vámi…a to obě letenky za 500 korun.

Krásné dny na Kypru přeje Evča, freeletenky.

Pája freeletenky.cz
Stále v oblacích s levnou letenkou v kapse, připraven poznávat svět. Pohodář. Baví mě život a čistá příroda. Pište mi kam chcete letět, najdu levnou možnost a poletím taky. Pája freeletenky
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.