Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Super levné letenky do Makedonie – 540 Kč obě letenky

Přístav v makedonii

Dva týdny v dechberoucí Makedonii za 540 Kč

Skočte v Bratislavě na let do Skopje! Magická Makedonie vás může přivítat na celé dva týdny už od 12. do 26. ledna 2017. Historie tu na vás dýchne z každého kouta půlmilionového města. Začít můžete třeba na pevnosti, pokračovat přes kamenný most ke starému železničnímu nádraží a dál až do Tureckého starého města. Pokud rádi nakupujete, určitě si projděte místní bazary a uličky s obchody řemeslníků. Pokud rádi luxusně jíte, nespletete se s návštěvou restaurace Vodenica Mulino.

Wizzair levné letenky do Makedonie

Pokud preferujete zůstat u „low budget“ dovolené, mrkněte se spíš do restaurace Destan. Posilněni výbornou místní kuchyní pak nezapomeňte okouknout i starobylé mešity a kostely, kterých tu naleznete požehnaně.  Když budete mít štěstí, třeba zrovna budou hrát místní fotbalové týmy FK Vardar a FK Rabotnički, případně házenkářský tým RK Kometal Gjorče Petrov.

Bratislava Makedonie letenky levne

Levné letenky do Makedonie

 

A pokud pořád nebudete mít dost, projděte si Muzeum současného umění Skopje nebo Muzeum Makedonie. Na dva týdny je tu opravdu co dělat, tak hurá do Bratislavy na letiště! Pokud jste členy Wizz Disocunt Club, připravte si krásných 540 Kč. Pokud ne, přihoďte dvě stovky a navštivte Makedonii za 730 Kč.

Makedonii zdar a buďte free!  Aya Freeletenky.cz

Pája freeletenky.cz
Stále v oblacích s levnou letenkou v kapse, připraven poznávat svět. Pohodář. Baví mě život a čistá příroda. Pište mi kam chcete letět, najdu levnou možnost a poletím taky. Pája freeletenky
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.