Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Praha Bari za 650 Kč obě letenky

Bari Apulie

Vánoce i Silvestr na Bari za necelých 650 kaček – letenky tam i zpět.

Ve čtvrtek 15. 12. 2016 v ranních hodinách je odlet z pražského letiště a to směr italské Bari. Po necelých 2 hodinkách letu přistanete na jihu slunné Itálie, kde Bari je hlavním městem regionu Apulie a zároveň významným přístavním městem na pobřeží Jaderského moře. Ve městě najdete spoustu jedinečných míst – katedrálu, baziliku nebo muzeum. Také jistě stojí za návštěvu národní park nedaleko Bari.

Letenky objednáte zde

V tuto dobu je denní teplota kolem 13°C, takže na cestování ideál a nebudete se nikde mačkat v davu lidí stojících u vstupu do jednotlivých památek. Bari je oblast, kde velmi málo prší, což jistě potěší nejednoho cestovatele .  Veměstě je též spousta kaváren, restaurací či barů, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu či pití. Za ochutnávku určitě stojí místní víno a z jídla bych vyzvedla orecchiette – což jsouv překladu malá ouška. Jedná se o těstoviny, typické pro oblast Apulie. Podávají se častos brokolicí, rajčatovou omáčkou, s nebo bez masových kuliček a se sýrem ricotta nebopecorino.

Prague Bari Italy wizzair

Mezi nejzábavnější Novoroční zvyky patří hromadný polibek na náměstí v Benátkách a tradičně se tu jí čočka proto, aby byli v novém roce při penězích. Také je tu zvykem při oslavě příchodu Nového roku mít pod oblečením červené spodní prádlo a to pro štěstí, a když se v něm někdo na Nový rok s někým vyspí, bude mít celý rok hodně sexu.

Levná ltenka Praha Bari

Let zpět je v sobotu 7. 1. 2017 v dopoledních hodinách opět zpátky do Prahy. Vezměte tedy své drahé polovičky, červené spodní prádlo a vyražte do Itálie… Pár praktických tipů:1. Pokud máte sebou děti, zastavte se na Via Sparano da Bari 128 v obchodě The DisneyStore. Vypusťte tam své ratolesti a skočte si vedle do obchodu Prada nebo na místní kávu. Slibuji, že minimálně hodinu o dětech nebude vědět. 2. Z letiště do města využijte místní hromadnou autobusovou dopravu, která má zastávku hned před výstupem z příletové haly. Je oproti metru jen za pár korun. Za skvělou cenu 1 048 Kč získáte letenku tam i bez členství ve Wizz Air klubu. Pro členy jeto cena příjemnější a to pouhých 650 Kč za obě letenky.

štastnou cestu Evča freeletenky

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.