Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Svátky v Eindhovenu – letenky z Brna- tam a zpět za 560 korun.

Dovolená krásné tulipány

Vychutnejte si téměř měsíc v Nizozemsku a procestujte a ochutnejte místní zvyky a tradice.

Předvánoční čas v Brně je parádní možnost obhlédnout místní trhy a výzdobu města. Při procházce Masarykovou ulicí budete v úžasu z krásně osvětleného prostředí a touto cestou dojdete na náměstí Svobody, kde je již vše v duchu adventu a přicházejících Vánoc. Můžete tu ochutnat punč, svařák nebo něco na zub – například oříšky v čokoládě nebo něco od masa aktuálně připravené na grilu . K přesunu z Hlavního nádraží na letiště pak můžete využít autobusový spoj číslo 76, který vás doveze rovnou k terminálu a z Hlavního nádraží jezdí každou půlhodinu.

Holandsko levné letenky

Let z Brna do Eindhovenu trvá necelé 2 hodinky a z letiště do centra Eindhovenu se dostanete autobusem číslo 401, který jezdí každých cca 10 minut. Jízda autobusem trvá přibližně 20 minut a jízdenku zakoupíte u řidiče. Než opustíte letiště, na informacích si zde můžete vyzvednout mapku města a to zdarma.  Počasí v prosinci a lednu bývá přes den kolem příjemných 6-8 °C.   V termínu 13.12.2016-17.1.2017 zažijete nejkrásnější svátky roku. Nečekejte však na Ježíška, ale vyhlížejte postavu Sienterklasse (obdoba našeho Mikuláše) a jeho pomocníka – Černého Petra. Nizozemci mají samozřejmě také vánoční stromeček, ale štědrovečerní večeře není v jejich tradicích nijak pevně zakotvena.

Dovolená Holadsko levné letenky

Mnohem tradičnější je tu snídaně 25. prosince . Následující den, tedy 26.12. je pak určen především k setkání s příbuznými a přáteli. Nezbytností jsou vánoční dekorace převládající v barvě především červené, zelené, stříbrné a zlaté. Nesmí chybět také cesmína a jmelí. Mezi dobroty pak patří čokoládová písmena a tzv. kruidnootjes – malé půlkulaté zázvorové sušenky, svojí chutí připomínající chuť perníčků. Mezi výrazné tradice také patří troubení na ručně vyráběné rohy.   Pro cestování po státu můžete využít železniční dopravu, která je zde velice rozvinutá nebo dále autobusy či pronájem vozidla a jet po vlastní ose. Nabízí se spousta míst k návštěvě např. Haag, Rotterdam, Amsterdam a další.

Naleznete tu několik muzeí, výstavních síní, kostelů či zajímavých staveb. Pro sportovní fanoušky tu máme nabídku shlédnout fotbalové utkání světoznámého klubu a to PSV Eindhoven, které hraje domácí zápasy na Philips Stadionu.    Odlet 13.12.2016 před polednem z brněnského letiště a návrat zpět do Brna 17.1.2017 v dopoledních hodinách. Cena obou letenek je 568 Kč.

Krásné zážitky z cestování přeje Evča freeletenky

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.