Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Tip na dárek. Řím z Prahy obě letenky za 728 Kč

Řím koloseum

TIP na super vánoční dárek – potěšte svoje blízké letenkami do Říma a to přímo z Prahy a za 7 stovek tam i zpět.

Máme tu skvělý dárek, který potěší snad každého a to letenky do Říma – města ležícího ve Středomoří s jednou z nejznámějších památek na světě – ŘÍMSKÉ KOLOSEUM.

Termíny: a) 17. 1. 2017 – 21. 1. 2017 (út – so) 1 144 Kč pro nečleny, 728 Kč pro členy Wizz Air klubu b) 2. 3. 2017 – 9. 3. 2017 (čt – čt) 1 144 Kč pro nečleny, 728 Kč pro členy Wizz Air klubu  Ať už vyberete termín a) či b) téměř nikdy teploty neklesnou pod bod mrazu. Denní teploty se pohybují kolem 10 – 12 °C.

Letenky objednáte zde

náhled levné letenky a možnosti termínů

Prague Rome letenky air tickets

nejlenější letenky Praha

levné letenky do Říma

Výrazným lákadlem v Itálii je místní kuchyně… pro Italy je posezení u stolu a vychutnávání jídla slavnostní událost. Sedí hodiny u stolu, povídají si s rodinou a přáteli a popíjejí vynikající místní víno.Prague Rome cheap flight

Italskou kuchyni si zamiluje snad každý, kdo ji ochutná. Začíná se polévkou – zeleninovou (minestrone) nebo vývarem (brodo). Poté následují pokrmy – teplé i studené, sladké i slané jako jsou například saláty, bruschetta atd. Prvním hlavním chodem jsou těstoviny nebo pizza a druhým chodem bývá maso či ryba. Na závěr jsou chody zakončeny dezertem, zpravidla italskou zmrzlinou.  Po takové vydatné hostině se můžete vydat prozkoumat místní parky a zahrady, muzea či galerie a obhlédnout fontány a jiné památky.

Překvapte tedy své blízké jedinečným dárkem a s tím spojené zážitky z Říma, budou jistě nezapomenutelné…    Evča, freeletenky

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.