Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Sandefjord Norsko letecky tam a zpět za 514 Kč

Norsko

Za sněhem do Norska za pouhých 257 Kč za jednu letenku.

Chcete si vážně zalyžovat? Jednou zkusíte lyžování v Norsku a nebudete chtít jinak… Norsko je ráj lyžařů, ve kterém si na své přijdou všichni. Kde načerpat energii v zimní přírodě? Rozhodně v Norsku! Nasedněte na letadlo a za dvě hodinky se ocitnete v kouzelné přírodě. Norsko vás dostane divokými řekami, neuvěřitelně čistou vodou v jezerech nebo svými horami a ledovci. Tato země je ráj pro milovníky zimy a lyžování. Zimní střediska uspokojí jak technicky náročné lyžaře, ale i začátečníky nebo celé rodiny. Na nejvyšší hoře jižní části Norska zkuste středisko Gaustablikk, kde se sjedete na sjezdovkách o celkové délce přes 31 kilometrů. Norsko zaručeně potěší i běžkaře.

Levné letenky do Norska

Norsko levně

Letenky vyberte zde

 

Pokud milujete zimu a přírodu, pak Norsko je ta nejlepší volba. A pokud vás nezahřejí lyže, sauna nebo pohled na zasněžené hory, pak to zvládne rozhodně whiska. A až vás omrzí lyžování, vydejte se po stopách vikingů např. do nedalekého Osla. V místním muzeu najdete nejznámější vikingskou loď, která byla nalezena právě v blízkosti Sandefjordu Ve čtvrtek 19. ledna 2017 odlétáte z Katowic a vracíte se 26. ledna lehce před třetí odpoledne.

Krásnou lyžovačku přeje Pája freeletenky

Pája freeletenky.cz
Stále v oblacích s levnou letenkou v kapse, připraven poznávat svět. Pohodář. Baví mě život a čistá příroda. Pište mi kam chcete letět, najdu levnou možnost a poletím taky. Pája freeletenky
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.