Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Letenky z Prahy do Říma a zpět za 598 Kč

levné letenky Praha Řím

Z Prahy na 3 dny do Říma a zpět za 6 stovek

Vykašlete se na plískanice a dost možná rozbředlý sníh v ČR a udělejte si uprostřed týdne pauzu v Římě. S Wizz Discount Club odletíte 31. ledna z Prahy a vrátíte se 2. února bohatší o spoustu zážitků. Pokud nejste členem klubu, zaplatíte za zpáteční letenku 1078 Kč. Čekají na vás památky, muzea, galerie, nefalšovaná italská kuchyně a samozřejmě i prodejci módy. Jak v obchodech, tak té ne úplně značkové na ulicích.

Letenky Prague Rome

Levné letenky s Wizz Air – Praha Řím a zpět

praha-rim-neclen

Policie je sice občas rozhání, ale oni se jen tak nedají.:) Řím je zkrátka velkoměsto se vším všudy. Koloseum či Pantheon vás vtáhnou do dějin, a když si projdete i celou Římskou cestu a Forum Romanum, budete si připadat jak v jiném století. Vlastně rovnou v jiném tisíciletí. Nezapomeňte se zastavit u fontány Di Trevi a vhodit do ní minci pro štěstí. Jenom se nelekněte, když tam bude o pár stovek víc lidí, než na propagačních fotkách.:) To ale nic nemění na tom, že s večerním osvětlením je jednoduše magická.

Letenky objednáte zde

 

Z památek stojí určitě za návštěvu také Andělský hrad, který můžete znát i z Šifry mistra Leonarda. A když už u něj budete, svezte se pár stanic busem do Vatikánu pozdravit Papeže. Dvě země jednou ranou, to se jen tak nepoštěstí. Pokud dostanete chuť na pizzu, zajděte do ulic vzdálenějších od top památek. Teprve tam totiž čeká ta pravá dobrá pizza. Na luxusní jídlo se zastavte do hojně vychvalované Pipero al Rex, pro italský fastfood pak do Bread-in. A dobrou kávu najdete skoro všude.

Tak arrideverci a buďte free! Aya freeletenky.cz

Pája freeletenky.cz
Stále v oblacích s levnou letenkou v kapse, připraven poznávat svět. Pohodář. Baví mě život a čistá příroda. Pište mi kam chcete letět, najdu levnou možnost a poletím taky. Pája freeletenky
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.