Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Rudé moře za 1 170Kč!

Eilat Izrael

Nový rok ve velkém stylu. Přivítejte Nový rok s trochou exotiky!

Máte chuť místo brodění se sněhem užít si slunečné dny s koktejlem v ruce a bez starostí? Vydejte se do izraelského města Eilat, kde máte mořský svět jako na dlani.  Neváhejte – cukrovím se můžete cpát v lednu . Sledujte přímo z pláže okolní státy – Izrael, Jordánsko, Egypt, Saudskou Arábii nebo vnímejte Negevskou poušť, kterou máte přímo za zády. Průzračné moře se vám doslova otevře se svými korálovými útesy, tak si zaplavte s delfíny a nakonec si užijte noční izraelské Las Vegas – Eilat! Odlétáte 22.prosince a 1.ledna jste zpět a to jen za 1 170 Kč i se zpáteční.

letenky levně Eilat z Bratislavy

Letenky objednávejte zde

 

A to vše z Bratislavy, letiště Bratislava přímo do města Eilat a zpět. Netrapte se otázkou, kudy z letiště, Eilat Vám nabízí pohodlné přistání přímo do centra města. Chcete ušetřit a mít tuhle famózní cenu? Stačí se zaregistrovat, získat klubovou kartu společnosti Ryanair, vybrat všechny výhody a lítat kam se vám zachce se slevou.

Udělejte si jednou Vánoce po svém! Tami freeletenky

Tami freeletenky
Lev, který běží dokud může, aby poznal co nejvíce v této moderní džungli. Využívá veškeré své lovecké smysly a empatii, aby získal a naučil se vše, co mu je blízké. Milující svou smečku. Tak to je Tami ❤️
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.