Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Na exotickou Srí Lanku na víc než 14 dní a pod 6 tisíc?

Colombo Srí Lanka

Sluníčko, pláže, koupání, teplo… Přinášíme horký tip na perlu Indického oceánu – Srí Lanku – ostrovní stát v jihovýchodní Asii a to v termínu 5. – 20.12. 2016.

Odlet je z 2. největšího letiště ve Velké Británii a to z letiště Gatwick, vzdáleného pouhých 40 km od Londýna. V prosinci na pobřeží panují vyšší teploty a to i v noci (20-30°C) a teplota moře se zde celoročně drží na 27-30 °C, což se při sychravých dnech a nedostatku sluníčka z Česka jistě hodí – načerpat zde novou energii a odpočinout si na rozehřátém písku místních pláží. Po ostrově se můžete dopravovat jak rozvinutou dálniční sítí, tak i železniční doprava je zde dobře dostupná.

Srí Lanka Colombo letenky levně

Levné letenky na Srí Lanku Colombo

Letenky objednávejte zde

 

Tipy na nejzajímavější zážitky – sloní sirotčinec, želví líhně, maják Dondra, skalní komín Ho-o-maniya a určitě si vychutnejte pohled na Srílančany při tanci, je to nezapomenutelný zážitek. Na Srí Lance si přijde na své každý cestovatel, ať už upřednostníte pohodičku na pláži nebo aktivnější turistiku v horách.   Takže sbalte plavky a ručník a hurá do tepla.

Krásnou dovolenou přeje Evča, freeletenky.

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.