Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

Startujeme Freeletenky.

Dnes 10.10.2016 startujeme freeletenky.cz

Cestovat je jednodušší a levnější než se zdá… Nevěříte? Pojďte to vyzkoušet! My i naši kamarádi lítáme levně po celém světe. Každý den ladíme náš systém nejlevnějších letenek a nízkonákladového cestování. Právě dnes 10.10.2016 v 10 hodin a 10 minut  jsme ho spustili. Od teď už každý den jeden a více tipů na levné lítání. Začíná projekt, který nás hodně baví. Freeletenky.cz -cestujte levně a užívejte si to.

Letenky za 1euro

Nešetříme na zážitcích. Šetříme na dopravě a ubytování. Létáme přesto stejnými letadly jako ostatní, bydlíme ve stejných hotelech, ale platíme často i méně než půlku. Milujeme slevy, akce, last minute nabídky, free život. Jsme kluci a holky (J všeho věku), se kterými se potkáte často v letadle, na lodi i v buse. Prostě nadšenci milující cestování za dobré ceny.

Fotka z dolené u mořeJsme stále ve střehu, připraveni odletět. Chcete levně cestovat? Poleťte s námi! Číhejte na dobrou příležitost, chyťte ji a hurá na palubu. Budete koukat, jak levně to jde. Čím větší bude vaše překvapení, tím větší naše radost. Každý den vám dáme tip na dovolenou nebo výlet jen tak na „koukačku“. Jako první veřejný tip je taky krásná romantika. Benátky v měsíci lásky květnu 2017. Tady bych neváhal.

písečná pláž mořeUšetřete čas a  nechte si hlídat letenky emailem. Odhlásit nebo změnit svoje preference můžete kdykoliv, my vás spamovat nebudeme. Nejsme moc doma 🙂 Například včera jsme přiletěli z Paříže a jakmile stáhneme fotky, o pár zajímavých tipů se s vámi rádi podělíme.

Maledivy dovolená

Máme pro vás připravené praktické tipy i zajímavosti z cestování. Ale nejde dělat všechno hned. Budeme postupně spouštět hlídání letenek na zakázku, dovolenou na míru, tipy a triky na levné parkování na letištích, tajné nabídky hotelů, recenze a zápisky z cest, průvodce po destinacích a mnohé další. Každý měsíc pro vás připravíme zajímavé překvapení…dovolená u moře , holka, girl

A na závěr ještě jedna příležitost.

Jestli vás baví užívat si život a k tomu ještě rádi píše, ozvěte se nám na spoluprace@freeletenky.cz a staňte se členem naší party. Je mnoho míst, kde jsme ještě nebyli. Leťte tam vy.

Pro dnes vše. Buďte free a cestujte s láskou. Pája, freeletenky.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.