Letenky za 1euro

Denně hledáme jak cestovat nejlevněji

Nenechte si uletět letenky i za 1€.

V únoru letenky do Makedonie za pouhých 540 Kč

Makedonie levné lety

Na mňamky do Makedonie a zpět za 540 Kč

Let z Bratislavy do Skopje trvá hodinku a půl a po přistání se vám odhalí makedonská metropole. Mezi nejlákavější přednosti Makedonie patří místní kuchyně. V makedonské kuchyni se snoubí vliv balkánských a středozemních pokrmů, ale neodmyslitelnou součástí je i turecká kuchyně. Hlavní součástí většiny jídel je maso a ryby. Typický je BUREK – pečivo plněné nejrůznějšími náplněmi, např. mletým mase, sýrem, bramborami apod. Dále SAKRA – grilované maso na dřevěném uhlí. Může jít o kuřecí, vepřové, hovězí, úhoře, játra, nebo Kebapi. KEBAPI je populární balkánské jídlo – jde o válečky z mletého masa většinou hovězího. TAVČE GRAVČE je národní jídlo připravené z fazolí s cibulí, paprikou a kořením. Jako dezert doporučuji ochutnat SUTLJAŠ – rýžový pudink. K pití si jistě každý vybere to své – ať už pivo, víno nebo kávu.

Letenky z Bratoislavy do Skopje

Letenky objednávejte zde

 

V únoru si v Makedonii můžete také zalyžovat, záleží co zrovna vás láká …   Termín 2.2.2017 – 9.2.2017   Krásnou cestu a dobrou chuť  Evča freeletenky

evca@freeletenky.cz
Cestování je pro mě úžasný smysl, při kterém jsem obklopena svoji rodinou a přáteli a užíváme společné chvíle. O načerpané zkušenosti a zážitky se ráda dělím s ostatními ... Evča :)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.